půjčky bez příjmů a bez registrů

Bankovní půjčky

Pokud se člověk rozhodne, že si půjčí, první možností, která mu většinou přijde na mysl, je půjčit si v bance. Bankovních domů v naší republice funguje spousta, výběr máte tedy dostatečně široký. Většina klientů si nejčastěji při sjednání půjčky v bance vybírá toho poskytovatele, u kterého již nějaké služby využívají – nejčastěji se jedná o bankovní účet. Je to ovšem nejvýhodnější způsob půjčení peněz?

Vybrat si banku, jejíž služby již využíváte má jistě několik nesporných výhod. Touto výhodou může být například rychlost sjednání půjčky. Ta je v tomto případě většinou lepší, než pokud si půjčujete u neznámé banky. Banky často po klientech při schvalování půjčky také vyžadují, aby si u nich žadatel sjednal bankovní konto. Pokud tedy už u své banky účet zřízený máte, ušetříte si tím spoustu starostí.

Ne vždy se ale může vyplatit půjčovat si tam, kde už máte zřízený účet. Nabídky bankovních půjček se totiž mohou velmi lišit a pokud byste si zažádali o půjčku jinde, je zde možnost, že získáte úvěr s mnohem výhodnějšími podmínkami.

Sjednání půjčky

O půjčku v bance si musíte nejprve zažádat. Při žádosti vyplníte osobní údaje, někdy je potřeba dokladovat příjmy nebo si zajistit nějakou formu ručení (ručitel, nemovitost). Během schvalování půjčky si banka zkontroluje, zda jste v minulosti neměli problémy se splácením předchozích dluhů. Pokud by k tomu došlo, budete zapsáni do tzv. bankovního registru dlužníků a v tom případě vám banka nepůjčí.

Banky totiž u klientů hledí především na jejich bonitu. Tím, že si ověřují vaši schopnost splácení se jen chtějí zbavit rizika, že byste úvěr nespláceli.

Novinkou u bankovních půjček je to, že si vybrané typy úvěrů můžete sjednat online. Žádost o půjčku přes internet nabízí už dlouho množství bankovních institucí, ovšem najít banku, u které proběhne celý proces získávání půjčky online, už není tak snadné. Na trhu je zatím pouze malý počet bank, které to umožňují.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčka v bance a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.