půjčky bez příjmů a bez registrů

Půjčka pro studenty

Studium je v dnešní době nejen psychicky ale také finančně náročné. Obzvláště se to projeví v případě, že studujete na vyšší škole. Výdaje rostou, ale příjmy při studiu nebývají příliš vysoké. Pokud se dostanete do finančních potíží, jen těžko tuto situaci vyřešíte z peněz, které ušetříte z různých brigád.

Řešením v těchto případech může být často jen malá půjčka, díky které získáte požadované finanční prostředky. Tyto půjčky mohou být i velmi malé a krátkodobé. Využijete je například, pokud vám chybí jen několik tisíc a v brzké době máte zajištěný příjem, kterým byste půjčku splatili.

O takové půjčky si můžete zažádat u nebankovních společností, kterých najdete v České republice spoustu. Tyto společnosti vám často půjčí i v případě, že nemáte stálý příjem, nemovitost, kterou byste ručili nebo společníka, který by vám ručil. V nebankovním sektoru dnes můžete najít i takové společnosti, které vám půjčí pouze na občanský průkaz.

Půjčky pro studenty od nebankovních společností mohou znít velmi lákavě, má to však jeden háček a to jsou poplatky a úroky. Úroky u nebankovních půjček bývají totiž velmi vysoké, pohybují se v desítkách procent měsíčně. Některé společnosti vyžadují dokonce po žadatelích, aby předem zaplatili poplatek za sjednání půjčky.

Půjčky od nebankovních společností s poplatkem předem bývají ovšem velmi rizikové, není jisté, zda půjčku získáte. Z toho důvodu rozhodně nebankovní společnosti, které poplatek předem vyžadují, rozhodně nedoporučujeme.

Půjčit si peníze jako student můžete ovšem také u vybraných bank. Některé banky totiž nabízejí studentům, kteří si u nich zřídí (nebo mají zřízený) bankovní účet, různé studentské úvěry. Tyto úvěry nejsou také ideální půjčkou, jakou by si studenti představovali, nicméně jsou zde většinou nabízeny výhodnější podmínky než u nebankovních společností.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčka v bance a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.