půjčky bez příjmů a bez registrů

Půjčky pro nezaměstnané

Nabídka půjček je v dnešní době tak široká, že si může půjčit opravdu skoro každý. Díky rozšíření nebankovních společností došlo v poslední době ke značnému zjednodušení při sjednávání půjček. Získat tak finanční prostředky, které budete splácet je mnohem snazší.

O půjčku si můžete zažádat i v případě, že momentálně nemáte stálou pracovní pozici a jste nezaměstnaní. Nepůjčí vám sice všude, ale to, že půjčku získáte není vyloučeno, stačí jen dobře hledat. Jaké jsou tedy vaše možnosti?

Půjčky v bance

První možností jsou klasické bankovní půjčky. V bance můžete získat peníze na dluh několika různými způsoby. Banky nabízí půjčky v různých formách, jedná se například o:

  • Spotřebitelské úvěry
  • Kontokorenty
  • Hypotéky
  • Kreditní karty

Problémem při bankovních půjčkách ovšem může být to, že bankovní domy ke schválení úvěry vyžadují od klienta splnění určitých požadavků. Mezi tyto požadavky patří i doložení pravidelných dostatečných příjmů. Nezaměstnaní ovšem příjmy dokládat nemohou a tak jen těžko získají půjčku v bance.

Nebankovní půjčky

Druhou možností, kde získat půjčku jsou nebankovní společnosti. Tyto společnosti se zaměřují na klienty, kteří jsou rizikovější a v bance jim půjčku neschválí. Nebankovní společnosti nabízejí půjčky i nezaměstnaným, protože většinou nevyžadují doložení příjmů. Mezi další výhody nebankovních společností patří například i to, že většinou nenahlížejí do bankovních registrů dlužníků.

Protože jste pro nebankovní společnosti rizikovými klienty, nečekejte, že vám nabídnou půjčky na vysoké částky. Při prvním úvěru máte většinou nárok jen na několik tisíc, až potom, co si nebankovní společnosti ověří vaši schopnost splácet, získáte možnost půjčit si víc.

Nevýhodou nebankovních půjček je ovšem to, že za ně zaplatíte velmi vysoké úroky. To kolik za půjčku zaplatíte, se dozvíte podle hodnoty RPSN. Tato informace totiž udává kompletní výdaje, které budete muset za půjčení peněz zaplatit.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčka bez dokazování příjmů, Půjčka bez nahlížení do registru a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.