půjčky bez příjmů a bez registrů

Půjčky pro Slováky

Nabídka půjček v České republice je opravdu široká. Půjčit si dnes můžete v bance, u nebankovní společnosti nebo na inzerát od soukromých osob. V případě, že se dostanete do finanční tísně, máte totiž spoustu možností, jak tyto problémy vyřešit.

Není to ovšem tak snadné, pokud nejste obyvatelem ČR a nemáte státní občanství. V případě, že pocházíte ze Slovenska, si půjčit můžete, ovšem je nepravděpodobné, že budete mít stejné možnosti jako klient z Česka.

Půjčky pro Slováky sice přímo nenabízí ani v bance ani v nebankovním sektoru. To ovšem neznamená, že půjčku získat nemůžete.

Půjčky v nebankovním sektoru jsou často nabízeny s minimálními podmínkami a mohou je využít i rizikoví klienti. Mezi ty se Slováci jistě řadí, nebankovní půjčky jsou tedy vhodným způsobem, jak získat potřebné finanční prostředky.

Jak si sjednat půjčku

Půjčky pro Slováky si můžete sjednat v některé z nebankovních společností, pravděpodobně ovšem ne u všech. Musíte si tedy projít nabídku a vybrat si ty společnosti, které půjčují bez příjmů a bez registrů, nejlépe pouze na OP.

Pokud naleznete nebankovní společnost, která vám půjčí, samotné sjednání už nebude příliš obtížné. Sjednání může probíhat přímo na pobočce nebankovní společnosti. Některé nebankovní půjčky je možné sjednat také z pohodlí vašeho domova a to jako:

  • Půjčky online přes internet
  • Půjčky přes SMS

Pokud vám poskytovatel půjčku schválí, musíte už pouze doložit potřebné dokumenty a doklady. Poté sepíšete úvěrovou smlouvu. Tuto smlouvu si pečlivě přečtěte a informujte se o tom, jak dlouhá je doba splatnosti, jaká je výše úroků či RPSN a také jaké poplatky hrozí v případě, že půjčku nesplatíte včas.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčky pro cizince a označen , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.